.

.

New
6/12/24 Buc Amestecat Carbon Arrow 30 de centimetri coloanei Vertebrale 600 Diametru Exterior 7.8 mm 2 Albastru 1 Alb Turcia Caracteristică pentru tir cu Arcul, Vânătoare Amuz

6/12/24 Buc Amestecat Carbon Arrow 30 de centimetri coloanei Vertebrale 600 Diametru Exterior 7.8 mm 2 Albastru 1 Alb Turcia Caracteristică pentru tir cu Arcul, Vânătoare Amuz

RON 61.96

Prezent
En la tienda

Descriere : lungime Ax : 30 Cm lungime Totala : 31.5 Cm Material Ax : amestec de carbon Pană Material : Plastic Punct Material : Oțel coloanei Vertebrale : 600 Diametru Exterior : 7.8 mm Diametru Interior : 6.2 mm Strightness : +/-.003 Pene de Culoare : 2 Albastru 1 Alb Nock Culoare : Albastru Greutate : 35 g Utilizatorului Notificare : nu împușcat împotriva perete de beton sau orice substanță greu. Acest lucru poate deteriora săgeți. Utilizați un arc corespunzătoare. Fotografiere de la un arc cu atragă greutate peste valoarea recomandată poate duce la deteriorarea arcul și săgeata. Utilizați întotdeauna o săgeată restul. Sau arcul pot fi afectate de orice săgeată. Pachetul inclus :
6/12/24 X Săgeți De Carbon
Toate comenzile sunt procesate și expediate în termen de 1-2 zile lucratoare de la plata respingă. Toate comenzile sunt expediate în calitate de client-a ales metoda de transport maritim. Noi nu suntem responsabili pentru servicii de timpul de tranzit. Această informație este furnizată de transport maritim transport și exclude weekend și de sărbători. Rețineți că ori de tranzit poate varia, în special în timpul perioadelor de vârf (cum ar fi concediu). Vă rugăm să permită suficient timp pentru livrare și să ne contactați dacă nu primiți coletul în termen de termenul estimat. Vă rugăm să asigurați-vă că adresa dvs. de plată este actual. Dacă coletul este returnat pentru a adresa eroare, cumpărătorul ar trebui să plătească taxă suplimentară de transport de a obține-l. Notă : taxele de Import și taxele nu sunt incluse în mii ron prețul sau costul de transport maritim. Vă rugăm să înțelegeți că taxele sunt percepute de către țara ta și nu sunt suplimentare, costul de transport maritim. Dacă nu sunteți sigur de dumneavoastră local de taxe vamale, vă rugăm să verificați cu țara biroului vamal pentru a determina ce aceste costuri suplimentare vor fi înainte de cumpărare. Putem accepta doar Alipay. Dacă aveți nevoie să plătească cu alte metode, vă rugăm să contactați echipa noastră de servicii clienți. Retururile sunt acceptate în termen de 7 zile de la data livrării pentru schimb valutar sau de credit magazin. Elementele trebuie să fie în brand nou și resellable condiție. Costurile de returnare vor fi suportate de cumpărător. Toate produsele cumparate din magazinul nostru sunt acoperite de garanție de fabricație timp de 14 zile de la data livrării. Vă rugăm să ne contactați prin intermediul Aliexpress mesaje pentru mai multe informații cu privire la toate de garanție probleme conexe. Puteți liber să contactați echipa noastră de servicii clienți în timpul orelor de lucru cu orice produs probleme. Vom lăsa în mod automat un feedback pozitiv după ce shippingment este confirmat. Vă rugăm să nu uitați să ne dea un rezultat pozitiv de CINCI STELE de pe toate detaliată vânzător opiniile. Dacă nu sunteți mulțumit cu experiența dumneavoastră de cumpărături cu noi, vă rugăm să ne contactați pentru a obține o soluție înainte de a părăsi un feedback neutru sau negativ. Vom face noastre cele mai bune pentru a găsi cea mai bună soluție pentru problemă. Scopul nostru este de a oferi clientilor nostri cu cea mai bună experiență de servicii pentru clienți posibil. Vă rugăm să ne contactați fără ezitare atunci când aveți orice întrebare. Multumesc.

Celelalte caracteristici

culoare:
12 buc, 24 buc, 6 buc
Utilizarea:
Vânătoare
Tip:
Arcul Și Săgeata Set
Nume De Brand:
MAK
Numărul De Model:
TJ0147
Săgețile Lungimea corpului:
30 cm
Material Ax:
mix de carbon
Pană Material:
Plastic
Punctul Material:
Oțel
pene de culoare:
2 1 Alb Albastru
Coloanei vertebrale:
600
Lungime Completă:
31.5 cm
Greutate:
35 g
Diametru Exterior:
7.8 mm
Diametru Interior:
6.2 mm
Renovado

Oferte similare